همایش ها و کنفرانس ها مناقصه ها و مزایده ها پایگاه ملی اعضای هیئت علمی کتابخانه الکترونیکی
اخبار >> اخبار دانشگاه
۹۰/۳/۷ - معرفی نفرات برتر شانزدهمين دوره مسابقات قرآن دانشگاه آزاد اسلامی

شانزدهمين دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه هاي آزاد سراسر كشور به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامی واحد ياسوج روز پنج شنبه با معرفي نفرات برتر خود خاتمه يافت.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد ياسوج در آيين اختتاميه شانزدهمين دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه هاي آزاد كشور گفت: حدود 360 نفر ازاستادان ، طلاب و دانشجويان دانشگاه هاي آزاد سراسر كشور در مرحله پاياني اين دوره از مسابقات حضور داشتند.
دكتر عطاالله افتخاري افزود: از سوي هيات داوران 105 نفر از مجوع 360 نفر شركت كننده در اين دوره از مسابقات در دو بخش كتبي و شفاهي به عنوان نفرات برتر اين دوره از مسابقات معرفي شدند.
در اين دوره از مسابقات در بخش كتبي استادان و اعضاي هيات علمي شهين قاسمي از اهواز در رشته ترجمه و تفسير قرآن ، صابر ميرزايي مقدم از تهران در رشته آشنايي با مفاهيم نهج البلاغه ، افشين صالحي از دانشگاه آزاد اسلامي واحد خنج فارس در رشته زندگاني چهارده معصوم و علي فياضي از دانشگاه آزاد اسلامي واحد استهبان فارس در رشته ترجمه انگليسي قرآن كريم حائز رتبه هاي نخست شدند.
در بخش شفاهي خواهران و در رشته حفظ پنج جزء قرآن كريم ، حفظ 10 جزء قرآن كريم ، حفظ 20 جزء ، حفظ 30 جزء ، قرائت و تحقيق قرآن كريم و قرائت و ترتيل قرآن كريم به ترتيب اعظم خسروي ازشهركرد ، مهرنوش صف شكن از شيراز ، زهره حسين زاده از كاشمرخراسان، فاطمه بديعي از كاشان ، هاجر اسوار از پارس آباد مغان اردبيل و فهيمه گلپايگاني از سمنان نفرات اول اين دوره از مسابقات شدند.
همچنين ، حجت عبادت عسكري از تربت جام خراسان ، حميد رضايي از خمين ، بابك جعفر زاده از اردبيل ، ابوالفضل عطوفي از علوم و تحقيقات ، نقي عاليشاه از داشگاه آزاد اسلامي واحد نكا و مهدي رحيمي نيز صاحب رتبه هاي برتر و نخست در بخش شفاهي آقايان شدند.
بتول مرادي از خوي ، كبري حاجي زاده از شيروان ، زينب نيكبخت امير آباد ازنورآباد ممسني، طاهره شكربيگي از ايلام ، نيوشا صابونچي از علوم و تحقيقات ، انيسه شريعت نژاد از تاكستان ، هوشنگ هلاكويي از دانشگاه آزاد اسلامي واحد علي آباد كتول ، مرضيه ولي اقبال از همدان ، فاطمه دادخواه از خميني شهر به عنوان نفرات برتر و نخست در بخش كتبي دانشجويان و طلاب حوزه علميه شدند.
در بخش شفاهي دانشجويان و در رشته حفظ پنج تا 30 جزء قرآن كريم به ترتيب پريسا غفاري از بناب ، امينته زهرا دانشمندي از تهران مركزي ، نفيسه افصحي از قم و نجمه شباني قهرودي از علوم و تحقيقات نيز صاحب رتبه هاي نخست اين دوره از مسابقات شدند.
همچنين در بخش شفاهي و در دو رشته قرائت قرآن كريم (تحقيق) و قرائت قرآن كريم (ترتيل) نيز مرضيه توفيق نيا از قم و پرنيان عصابخش از علوم تحقيقات نيز صاحب رتبه هاي نخست شدند.
در بخش شفاهي دانشجويان و در رشته حفظ پنج جزء تا 30 جزء قرآن كريم نيز ناصر افتخاري از تبريز ، محمد محسني از واحد نكا ، مجتبي محسني ازعلي آباد كتول و بهزاد هژبري از اردبيل صاحب رتبه اول شدند.
علي محمد پور از واحد نكا و منصور ندرلو از واحد ابهر نيز صاحب رتبه هاي نخست در بخش شفاهي ودررشته قرائت قرآن كريم به روش تحقيق و قرائت قرآن كريم به روش ترتيل شدند./

FTP Server دانشگاه اتوماسیون تغذیه علوم و تحقیقات اتوماسیون آموزشی واحد علوم و تحقیقات اتوماسیون تغذیه واحد یاسوج
جمعه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۳
اتوماسیون آموزشی
فناوری اطلاعات
رویداد روز
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج می باشد . طراحی ، پیاده سازی و میزبانی : خدمات وب گردون